Life in Los Angeles
Hei!
Ei ole veel registreerinud? Tee seda siit.
Life in Los Angeles
Hei!
Ei ole veel registreerinud? Tee seda siit.
Life in Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in Los Angeles

RPG, kus teie tegelased elavad Los Angeleses ja naudivad siinset elu.
 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)

Go down 
4 posters
AutorTeade
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeLaup 27 Veeb 2010 - 15:15

Köök
Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Kichen_1

elutuba

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Viva%20elutuba1

vets
Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Vannituba1

rÕDU
Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Thumbnail

magamistuba

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Magamistuba

Judy magamistuba
Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Magamistuba1-1


Viimati muutis seda Maddy-Lisell Smith (Nelj 18 Märts 2010 - 20:09). Kokku muudetud 2 korda (Muutmise põhjus : muutsin/lisasin lapse tuba.)
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeLaup 27 Veeb 2010 - 19:57

Kaylie tuba
Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Magamistuba
Tagasi üles Go down
Kaylie Smith
Moderaator



Postituste arv : 97
Join date : 26/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi:
Vanus:
Perekonnaseis:

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeLaup 27 Veeb 2010 - 20:00

Miks sa 'Kaylie toa' lisasid? Ma ei ela ju sinuga.
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeLaup 27 Veeb 2010 - 20:06

ot:kuna sa oled sugulane ja saad siin ööbida siis kui oled külas vms.
Tagasi üles Go down
Kaylie Smith
Moderaator



Postituste arv : 97
Join date : 26/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi:
Vanus:
Perekonnaseis:

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeLaup 27 Veeb 2010 - 20:07

OT. Selge. Smile
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeLaup 27 Veeb 2010 - 20:10

OT:kas ei sobi?
Tagasi üles Go down
Kaylie Smith
Moderaator



Postituste arv : 97
Join date : 26/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi:
Vanus:
Perekonnaseis:

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeLaup 27 Veeb 2010 - 20:27

OT. Sobib küll. Smile
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeLaup 27 Veeb 2010 - 20:40

OT:sry,et postitasin Palm B. niisama teiste teemadesse.Sooviks seal sõpru lihtsalt Shocked
Tagasi üles Go down
Kaylie Smith
Moderaator



Postituste arv : 97
Join date : 26/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi:
Vanus:
Perekonnaseis:

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeLaup 27 Veeb 2010 - 20:41

OT. No worries. Aga sa ei tea seal mind ju.. Ning suhtle tsätis, tee ise teema ning keegi kindlasti liitub! Smile
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeLaup 27 Veeb 2010 - 21:01

OK
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeNelj 18 Märts 2010 - 20:13

Judy on 13-aastane tütarlaps. Ta siseneb Maddy kodusse."Ema!!!!"Maddy jooksis Judyle järgi."Noh,kas see vastik Tim sai hakkama(Tim on Maddy eksmees ning Judy isa.)"Judy solvunult:"Ta on nii vastik,ta joob ja joob.Ok,aga kus minu tuba on?"
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeReede 19 Märts 2010 - 12:46

OT: Judy magamistuba on simsis tehtud?
Tagasi üles Go down
Kaylie Smith
Moderaator



Postituste arv : 97
Join date : 26/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi:
Vanus:
Perekonnaseis:

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeReede 19 Märts 2010 - 13:57

OT. To Maddy, sa peaksid uue teema tegema enda korterisse, see on tutvustus. Lihtsalt püüan aidata. Smile
To Janeli, vist jap.
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeReede 19 Märts 2010 - 16:50

Kayliele:Ei viitsinud.Sry.
Jannule:On,küll jah.-
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeReede 19 Märts 2010 - 19:14

okei, lihtsalt huvitas Very Happy
Tagasi üles Go down
Theresa Michelle McCartey

Theresa Michelle McCartey


Postituste arv : 49
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Tess
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeReede 19 Märts 2010 - 20:59

OT: Kayle tuba on ka kuskil arvutis tehtud, valgustuse järgi saab ju aru. A muidu ilus kodu küll.
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitimeReede 19 Märts 2010 - 21:00

thänks
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)   Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie) I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ot:minu korterkodu välja nägemine siin foorumis(ei taha sin ahvida kaylie)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Reeglid siin alafoorumis

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Life in Los Angeles :: Kortermajad :: Hometown street 2 :: Korter 4-
Hüppa: