Life in Los Angeles
Hei!
Ei ole veel registreerinud? Tee seda siit.
Life in Los Angeles
Hei!
Ei ole veel registreerinud? Tee seda siit.
Life in Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in Los Angeles

RPG, kus teie tegelased elavad Los Angeleses ja naudivad siinset elu.
 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Päikselisel päeval.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Madeleine Phoebus

Madeleine Phoebus


Postituste arv : 15
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Maddie, Lena
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vaba ja vallatu.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeTeis 16 Märts 2010 - 15:59

Käed pükste taskutesse surutuna ja kõrvaklappidest muusikat kuulates, kõndis Madeleine rahulikult mööda parki. Tal oli seljas lühikesed püksid, valge T-särk ning ketsid. Peas kaitsesid neiu silmi ereda valguse eest päikeseprillid. Rahulikult jalutades, jõudis Maddie pingini, millel ta ka istet võttis. Ilm oli suurepärane üheks rahulikuks jalutamiseks.

Ot.: Keegi võiks minuga liituda. : )
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeTeis 16 Märts 2010 - 19:20

Ginger jalutas hajameelselt mööda parki ja silmitses ümbrust. Kahtlemata oli siin väga ilus.
Peagi tüdines tüdruk niisama sihitult kõndimisest ning ta otsustas omale tegevust leida. Gin silmas eemal üht pinki ja hakkas selle poole kõndima. Kohale jõudes märkas ta, et seal juba istus üks võõras tüdruk. Gin märkas, et võõral olid kõrvaklapid peas ning võibolla ta ei kuule Ginger'it, kuid sellest hoolimata tegi tüdruk proovi. ''Em, hei, ega ma ei sega?'' küsis Gin tüdrukult ning istus pingile.
Tagasi üles Go down
Madeleine Phoebus

Madeleine Phoebus


Postituste arv : 15
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Maddie, Lena
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vaba ja vallatu.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeTeis 16 Märts 2010 - 19:45

Olles sügavalt oma mõtetes, võpatas Maddie korra, kui keegi teda kõnetas. Kiirelt võttis ta ühe klapi peast ning vastas sõbralikult naeratades: "Ei, loomulikult mitte."
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeTeis 16 Märts 2010 - 20:27

Ginger vastas samuti naeratusega. Nähes, et teine tüdruk klappi uuesti pähe ei pannud, otsustas Gin ennast tutvustada. ''Muide, ma olen Ginger, Gin lühidalt,'' lausus ta. Gin toetas oma selja pingi seljatoele, ennast nii mõnusamalt istuma seades ning lükkas pea hetkeks kuklasse. Ta tõesti nautis päikeselist ilma.
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeKolm 17 Märts 2010 - 15:42

OT:Kas võin teemaga liituda?
Tagasi üles Go down
Madeleine Phoebus

Madeleine Phoebus


Postituste arv : 15
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Maddie, Lena
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vaba ja vallatu.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeKolm 17 Märts 2010 - 16:16

"Madleine, kuid palun kutsu mind Maddieks," tutvustas neidis ka ennast kerge muige saatel. Ta libistas käega läbi juuste ning tõstis ühe jala üle teise, sättides end nii mugavamini istuma.

Ot.: Minupärast vabalt. Mul ükskõik.
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeKolm 17 Märts 2010 - 17:22

Ginger pani päikese eest silmad kinni ning ütles: ''Olgu Maddie, rõõm tutvuda.''

OT: Sama siin.
Tagasi üles Go down
Madeleine Phoebus

Madeleine Phoebus


Postituste arv : 15
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Maddie, Lena
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vaba ja vallatu.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeKolm 17 Märts 2010 - 17:50

Maddie noogutas, näitamaks nõustumist tüdruku lausega. Ta lasi hetkeks pilgul pargis ringi rännata ning peatas selle siis taas Gingeril. "Mis puhul sa pargis oled, muidu?" küsis neiu, vältimaks piinliku vaikust.
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeKolm 17 Märts 2010 - 18:32

Ginger tegi silmad lahti ja pööras oma pea Maddie poole, lausudes: ''Ma just äsja jõudsin La-sse ja tulin niisama linnaga tutvuma. Esimene paik, kuhu ma sattusin ongi see park.''
''Kas sa elad siin, Los Angeleses?'' küsis Gin siis mõne hetke pärast, huvitatult.
Tagasi üles Go down
Madeleine Phoebus

Madeleine Phoebus


Postituste arv : 15
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Maddie, Lena
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vaba ja vallatu.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeNelj 18 Märts 2010 - 15:39

"Ausaltöeldes kolisin ka mina just äsja siia," lausus Madeleine, "ning hetkel elan veel hotellis. Pole jõudnud oma korteri asjadega veel ühelepoole saada."
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeNelj 18 Märts 2010 - 17:06

''Või nii,'' oli ainus, mida Gin ütles. Ka tema polnud oma korterit veel saanud. ''Ma peaksin ka vist mõneks ajaks hotelli minema. Ma pole ka veel oma korterit kätte saanud ning kõik mu asjad on praegu autos,'' ütles Ginger ja viipas ebamääraselt eemale puude vahele, kus oleks pidanud tüdruku auto olema, kuid mille puud varju jätsid.
Tagasi üles Go down
Madeleine Phoebus

Madeleine Phoebus


Postituste arv : 15
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Maddie, Lena
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vaba ja vallatu.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeNelj 18 Märts 2010 - 19:44

Maddie noogutas arusaadavalt ning pööras pilgu sinna, kuhu tüdruk kuidagi suunanud oli. Loomulikult olid puud ees. Veidi enda peale muiates, pööras neidis oma pilgu tagasi. "Kus sa ennem elasid?"
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeNelj 18 Märts 2010 - 19:53

Maddy jalutas väga päikselisel päeval ning suundus parki,kus olid kaks tütarlast jutustamas.Maddyl oli seljas kollane jakk valge pikk pluus ning teksaretuusid ning ta istus tütarlastele väga lähedale pingilie ning vaatas korraks neiusi ning hakkas mp3-mest lalue kuulama.Maddy tümises vaikselt:"Kena päev ka täna."
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 16:26

''Täna on väga ilus päev,'' ütles Ginger, kuid pöördus kohe uuesti Maddie poole. ''Ennem elasin ma Oxfordis, koos oma vanematega,'' lausus Gin, omaette kergelt naeratades. Pärast mõningast vaikimist lisas ta:''Minu siia tulemise põhjus on ilmselt sinu omast veidi erinev.'' Tegelikult Gin seda ei teadnud, vaid pakkus lihtsalt huupi.
''Aga kus sa ise ennem elasid?'' küsis Gin omakorda Maddie'lt.
Tagasi üles Go down
Madeleine Phoebus

Madeleine Phoebus


Postituste arv : 15
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Maddie, Lena
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vaba ja vallatu.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 16:36

Madeleine noogutas arusaadavalt. "Täiesti usutav," sõnas ta Gingeri lause peale väikest muiet varjates. "Ma elasin.. Vermontis."
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 16:41

''Oh..Vermont...ma polegi seal käinud,'' lausus Gin ning huvi temas tärkas. ''Räägi, on seal ilus?'' küsis ta Maddie'lt.
Tagasi üles Go down
Madeleine Phoebus

Madeleine Phoebus


Postituste arv : 15
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Maddie, Lena
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vaba ja vallatu.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeEsm 22 Märts 2010 - 18:04

Maddie torutas veidi mõtlikult huuli. "On vist jah. Veidi liiga roheline, võib-olla." Ta tõesti ei pannud enda ümber just kuigi tihti loodus tähele. Eriti veel elades terve elu ühes kohas. Kuid kui tagantjärele mõelda, oli seal tõesti väga palju erinevaid kohti. "Seal on ka palju erinevaid metsu ja ka kaljukünkaid ja mõned koopad.." Madeleine muigas sadistlikult, meenutades kõiki kohte, kus ta oli enamus oma ajast veetnud.
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeNelj 25 Märts 2010 - 12:42

''Kõlab toredalt,'' lausus Ginger. Oxford paistis Vermontist päris palju erinevat, kuigi Gin polnud viimases käinud. Aga kuuldu põhjal paistis see päris kena koht olevat.
Tagasi üles Go down
Madeleine Phoebus

Madeleine Phoebus


Postituste arv : 15
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Maddie, Lena
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vaba ja vallatu.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeNelj 25 Märts 2010 - 13:35

Madeleine naeratas. Seda see ilmselt oligi. Tore koht. "Ja mida sa LA's teed?" küsis ta edasi.
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeNelj 25 Märts 2010 - 18:02

''Ma veel ei teagi,'' tunnistas Ginger üles. ''Ilmselt lõbutsen niisama,'' lisas ta ning laskis pilgul pargis ringi käia. Seejärel peatus ta pilk uuesti Maddie'l ning ta lausus:''LA on minu jaoks nagu super paik. Võibolla on asi selles, et ma olen siin üksi, aga Oxfordis pole mul kunagi nii palju vabadust olnud.'' Gin pööras pilgu enda ette ning vahtis maha, natukese aja pärast tõstis ta uuesti pea ning ütles:''Tegelikult mu vanemad vist ei teagi et ma üldse LA's olen.'' Ta pöördus uuesti Maddie poole ning küsis:''Ja mida sa ise siin teed?''
Tagasi üles Go down
Madeleine Phoebus

Madeleine Phoebus


Postituste arv : 15
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Maddie, Lena
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vaba ja vallatu.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeReede 26 Märts 2010 - 10:02

Madeleine mõtles veidi, mida vastata, enne, kui ta suu lahti tegi. "Ma arvan, et ma tulin siia niisama aega maha võtma. Et saada kõigest ja kõigist eemale - alustada justkui otsast peale." Neidis muigas. "Ma arvan, et minu perekond ka ei tea, kus ma tegelikult olen. Kuid eks ma mingi aeg helistan kellegile ja ütlen, kuid mitte nii pea."
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeEsm 29 Märts 2010 - 18:53

Ginger noogutas arusaadavalt. Ka temal ei olnud plaanis lähiajal oma vanematega ühendust võtta, sest ilmselt lendaksid nad esimese lennuga LA'sse ja viiksid oma tütre otsemaid koju tagasi. Kuigi järele mõeldes ei teadnud Gin, kas see teda üldse huvitanud olekski. Tema vanemate ideaalis saaks tüdrukust tulevikus ilmselt mõni vähetuntud karjäärinaine, kes oleks korralik ja vaoshoitud ega valmistaks oma perekonnale häbi. Kuid selline elu ei oleks Gin'ile kaugeltki meeltmööda. Gin muigas üleolevalt, kuid ärkas peagi oma mõtetest. ''Millega sa muidu tegeled? Vabal ajal, ma mõtlen,'' küsis ta Madeleine'lt.
Tagasi üles Go down
Madeleine Phoebus

Madeleine Phoebus


Postituste arv : 15
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Maddie, Lena
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vaba ja vallatu.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeTeis 30 Märts 2010 - 18:01

Maddie kehitas õlgu. Talle meeldisid paljud asjad. "Mulle meeldib väga joonistada ja olen üsna tihe sporti tegema. Üldiselt siis kas jalgpall või korvpall või mida iganes. Ka tennis on tore." Neidis muigas. "Vahest, kui aega leian, tinistan ka kitarri." Ta vaatas hetkeks üle pargi ning pööraso ma pilgu siis tagasi Gingerile. "Ja sina?
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitimeNelj 1 Apr 2010 - 17:46

Ginger mõtles hetke, kuid vastas siis:''Sportimine on hea. Eriti meeldib mulle tantsida.'' Ta mõtles veel natuke ning lisas:''Ma olen muusikakoolis klaverit õppinud, niiet selle mängimine on mul ka üsna selge...Veel meeldib mulle pildistada, eriti loodust. Ka pidudel on tore käia..''
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Päikselisel päeval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Päikselisel päeval.   Päikselisel päeval. I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Päikselisel päeval.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Life in Los Angeles :: Los Angeles :: Park-
Hüppa: