Life in Los Angeles
Hei!
Ei ole veel registreerinud? Tee seda siit.
Life in Los Angeles
Hei!
Ei ole veel registreerinud? Tee seda siit.
Life in Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in Los Angeles

RPG, kus teie tegelased elavad Los Angeleses ja naudivad siinset elu.
 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 22:57

Janeli pani makaronid keema. Varsti olid need valmis ning ta pani need kausidesse. "koor on külmkapis ja ketšup seal." osutas janeli ketšupile. " Kui midagi muud on vaja, küsi ." ütles ta ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:03

Emma naeratas ja sirutas end Ketšupi poole, parajal hetkel ta kukkus tooliga, ning purskas naerma . Püsti tõustes haaras ta ketšupi ja pigistas makaronidele .
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:06

Janeli naeris samuti. Ta võttis koort, pigistas makaronidele ning raputas ka soola peale. Siis segas kõik kokku ja hakkas sööma. " Niiet, kuidas sul läinud on sellest ajast kui ära kolisite?" päris Janeli
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:12

Emma kehitas õlgu . ''Üsna tavaliselt. Kui sa olid ka kunagi mu naaber, siis tea, et ma jäin juba 5 aastaselt orvuks. Seega olen harjunud üksildusega. Mõnd aega koduta elamine ei olnudki nii hull.'' Emma pistis kahvli koos makaronidega suhu .
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:14

Jann tõmbas endale makaroni kurku ning köhis selle välja. " Te ei kolinudki ära? Mu ema valetas mulle? Su ema suri?" imestas Jann.
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:16

''Noh, tegelikult elasin ma seal majas tükk aega ilma ema ja isata . Aga tädi käis mind vaatamas . Ma kavatsesin lihtsalt siia üle tulla . Imekombel sattusime taas kokku,'' seletas Emma ja lisas lõppu naeratuse (:
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:17

" Mu ema ütles et see maja on tühi..." sõnas Jann. " Ma ei saa aru miks ta valetas."
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:21

''Ma tean, miks.'' Emma lõi pilgu maha . Kuid siis puuris ta sügavalt Janni silmadesse. ''Kõik arvasid, et ma olen kasvatamatu, kasimata ja poolsegi. Ma elasin nende surma raskelt läbi. Ma ei käinud väljaski. Tädi tõi mulle kõik kohale. Alles paari aasta eest iseseisvusin ja tundsin elu mõtet.'' Emma tõmbus tagasi toolile,tõmbas huuled kriipsuks, kuid naeratas taas. ''Ma olen muutunud.''
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:23

" Jah, näha on et oled muutunud." naeratas ka Janeli. Samal ajal saigi tal söödud ning ta oani kausi kraanikaussi. ta läks istus diivanile ja pani teleka käima.
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:28

Samal ajal hüppas Pallike laua peale . Emma oli sunnitud talle paar makaronikest andma, ning ta siis põrandale panema .
Kui ta sai söödud, pani temagi kausi kraanikaussi ja läks telekat vaatama. (:
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:32

Janeli pani uudiste kanali peale. " Eile kell 20.34 suri haiglas Martin Greashold. Tema poeg otsib oma õde, kelle juurde minna. Kui Janeli Greashold kiiremas korras oma venda enda juurde ei võta, satub ta lastekodusse." kostus telekast.
" Mida?!" kisas Janeli ja hüppas püsi." Jõigi end surnuks jah?" karjus ta." Noh, ma pean siis venna ära otsima, tuled kaasa? Ja pallikesele epame sööki,kausi ja magamisaseme ka ostma ju." sõnas Janeli.
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:36

Emma vaatas kabuhirmus teleka poole . ''Inimesed surevad.'' sosistas ta .
''Muidugi peame,aga oleks tegelikult hirmus tore, kui sa saaksid mulle midagi selga anda .'' ta osutas oma seljas olevale mustale pikale kleidile, mis oli katkine, määrdunud ja vana . Lisaks kergitas ta oma jalga näidates oma varvast, ise viivu naeratades .
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:38

" Jah nad surevad. ta oligi seda väärt. Töllerdas ringi ja jõi. Muidugi ma annan sulle midagi selga. Vaata mu kapist. Mu tuba on samas kus sinu oma, aga otse uks. " seletas Janeli ja naeratas. " Noh, kutsakene. Kas sina tuled ka meiega kaasa?" päris Janeli Pallikeselt.
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimeLaup 20 Märts 2010 - 23:41

Emma leidis endale Janni kapist mustad retuusid ja valge pika pluusi,pluss sokid . Ta pani need selga ja oligi valmis .
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 11:08

" Mm, äkki lubad mul ka nüüd riietuda?" naeratas Jann.
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 11:11

Emma naeratas ja läks kööki,kus ta sai rahulikult natuke mõtelda ja aknast välja vaadata .
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 11:14

Jann sukeldus kappi, ta leidis sealt mustad altkitsad teksad ja punase tuunika. Tuunikal oli kirjas " Love isn't here". Jann leidis ka siidisukad ning pani need jalga, siis võttis ta musta teksajaki ja pani sellegi peale. Ta võttis mustad riided, pani need vannituppa pesukorvi ning astus uksest välja. " Nii. Lähme?" küsis Janeli.
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 11:18

Emma pöördus ringi ning vaatas Pallikese poole . ''Ta jääb koju?''
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 11:21

" Ma arvan et võtame kaasa." vastas Janeli. Ta astus uksest välja, ootas kuni ka Emma uksest väljas on ing lukustas ukse. " Lähme ostame esimese asjana Pallikesele süüa." sõnas Jann.
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 11:23

''Okei.'' ütles Emma ja järgnes Jannile . Peas kumises Im Here-Lee Safar, Mis oli juba lapsest saadik kummitanud .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.   Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine. - Page 2 I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Emma ja väikese nimetu kutsa sissekolimine.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sissekolimine
» sissekolimine
» Sissekolimine
» Sissekolimine.
» Alustus....Sissekolimine...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Life in Los Angeles :: Kortermajad :: Hometown street 2 :: Korter 15-
Hüppa: