Life in Los Angeles
Hei!
Ei ole veel registreerinud? Tee seda siit.
Life in Los Angeles
Hei!
Ei ole veel registreerinud? Tee seda siit.
Life in Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in Los Angeles

RPG, kus teie tegelased elavad Los Angeleses ja naudivad siinset elu.
 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Janeli perekonnal külas.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Janeli perekonnal külas. Empty
PostitaminePealkiri: Janeli perekonnal külas.   Janeli perekonnal külas. I_icon_minitimeNelj 4 Märts 2010 - 21:05

Janeli sitis linnast bussiga välja ning vaatas bussiaknast loodust. Kõik oli nii kena! Kuna sõit osutus liigagi pikaks siis ta lihtsalt magas selle ajal. Lõpuks välja jõudnud kõndis ta oma isa korteri juurde ja koputas uksele.
" Tsauu venna!" sõnas ta ning kallistas oma venda. " Kus paps?" küsis Jann.
" Ah kuskil on, tüübil ilge masekas." ütles poiss ja kobis tagasi arvuti taha.
" Ahaah, ja sina. Oled oma arvutisõltuvusest lahti saanud?" päris Janeli.
" Ah, mida iganes. Ei ole nag." kostus arvuti laua taga vaikset pominat. Tunnikese pärast jõudis koju ka Janeli isa.
" Tsau issi!" ütles Janeli ja kallistas oma isa.
" Noh, kuidas sul läheb ka seal.. Mingis linnas?" küsis Janeli isa pudeda keelega.
" Isa sa oled joonud?" küsis janeli inestunult. " Ei muidu hästi, aga sa ju ei joo?"
" Mampsi surm, remember?" päris Janeli vend arvutilaua tagant.
" Aah, okei." vastas Janeli. Räägiti veel paljust(vennaga rohekm ,kuna isa jäi magama) nng sabuski viimane buss millega Janeli koju sai.
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Janeli perekonnal külas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Janeli perekonnal külas.   Janeli perekonnal külas. I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 11:31

Janeli astus uksest sisse.
" Noh, Jim, paki asjad kokku!" hüüdis ta." Jajaa, ou ma läpaka võin kaasa võtta?" kostus Jimi toast." Jajaa, tule siia." karjus Janeli. Varsti oligi Jim Janeli ees." See on see emo tüüp kõrval majast vä?" vahtis Jim imelikult Emmat." Ära käitu nii!" manitses Janeli. "Vähe minu asi kuidas käitun." pomises Jim, ta otsis oma kohvri. " Ou, tüüp. Ära talla mu kottade peal!" nähvas Jim Emmale.
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Janeli perekonnal külas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Janeli perekonnal külas.   Janeli perekonnal külas. I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 11:36

Emma oli vait, ning taganes võimalikult palju, et ta ei talluks Jimi kotade peal . Ta hoidis Pallikest käte vahel, ning vaatas siis hoolega ringi .
''Pole ammu koristutud.'' märkis Emma naeratades , kui oli märganud purust põrandat, ja veidi sassis tuba .
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Janeli perekonnal külas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Janeli perekonnal külas.   Janeli perekonnal külas. I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 11:47

" Arvata võib." naeratas Janeli. " Igatahes Jim, sa tuled onju minu juurde elama. Aga nagu Emma ja Pallike elavad ka nagu minu juures." seletas Jann. " A mida iganes." pomises Jim. "Ou Jann, sa sebi mulle kuskilt uus läpakas, see vana keerab ..." alustas Jim lauset kui janeli lõpetas selle. " Hkhmm..Vali sõnu! Vaatame mis teha annab." sõnas Janeli. Jimil said lõpuks asjad kokku, ning kõik sõitsid bussiga tagasi LA-sse.
Tagasi üles Go down
Emma Godnec

Emma Godnec


Postituste arv : 37
Join date : 20/03/2010
Age : 28

Tegelase leht
Hüüdnimi: Emsu
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Janeli perekonnal külas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Janeli perekonnal külas.   Janeli perekonnal külas. I_icon_minitimePüh 21 Märts 2010 - 11:51

Emma oli bussis üpris vaikne, vaatas aknast välja . Kui nad olid Janni korterisse jõudnud, tuli ta taas maa peale oma mõtetega .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Janeli perekonnal külas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Janeli perekonnal külas.   Janeli perekonnal külas. I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Janeli perekonnal külas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Life in Los Angeles :: Los Angeles :: Linnast väljas-
Hüppa: