Life in Los Angeles
Hei!
Ei ole veel registreerinud? Tee seda siit.
Life in Los Angeles
Hei!
Ei ole veel registreerinud? Tee seda siit.
Life in Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Life in Los Angeles

RPG, kus teie tegelased elavad Los Angeleses ja naudivad siinset elu.
 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lauas number neli.

Go down 
4 posters
AutorTeade
Theresa Michelle McCartey

Theresa Michelle McCartey


Postituste arv : 49
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Tess
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Lauas number neli. Empty
PostitaminePealkiri: Lauas number neli.   Lauas number neli. I_icon_minitimePüh 14 Märts 2010 - 12:09

Theresa, see blondide juustega neiu, kes oi siin uus, ja keda keegi ei teadnud, sammus rahulikult laua number nelja poole. Ta võttis seal istet. Tema suur must kohver oli otse tema kõrval. Ta pani oma koti lauale ja otsis sealt välja rahakoti. Ta vaatas üht pilti, kus peal oli tema imearmas pojake, ning kus poja isa hoidis teda. Tal tuli pisar silma. Ta lausus soistades. "Oh, Michael.." ning siis vaatas ta oma poega. "Ma kohe kohe tulen su juurde." Ta peitis pildi ära ja kontrollis, kui palju tal ka raha on. Tal oli rah piisavalt, et kalli ja kiire bussiga vanemate juurde minna ja et siin ka süüa. Kelner tuli ja tõi Tessile menüü ja lahkus. Tess hakkas menüüd sirvima, ja ta peatus automaatselt pitsade juures. Ta kutsus jälle kelneri. "Ja mida noor neiu soovib ka?" ksis kelner Theresalt. Ta naeratas ja lausus:"Ma sooviksin hakkliha-singipitsat, ilma seenteta, palun. Ja joogiks dieet-pepsi." Kelner kirjutas kõik paberile ja küsis." Kas suur, keskmine või väike pitsa? Sama küsimus oleks ka joogi kohta." Theresa vastas lihtsalt "Keskmised, mõlemad keskmised." Kelner noogutas ja lahkus koos menüüga.
Tagasi üles Go down
Theresa Michelle McCartey

Theresa Michelle McCartey


Postituste arv : 49
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Tess
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Lauas number neli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lauas number neli.   Lauas number neli. I_icon_minitimePüh 14 Märts 2010 - 12:35

Kelner tuli peagi tagasi,ta asetas väikese pitsa ja pepsi Theresa ette. Theresa vaatas hetkeks uurivalt pitsat, siis kelnerit. "See on ju väike pitsa, ma tellisin keskmise." Lausus ta aralt. "Oh, tõesti, vabandan, tõesti, ma vabandan, kohe toon õige.."Pobises kelner, ning hakkas pitsat võtma. "Ei ei, mul ei ole nii palju aega, ma suudan väikesega ka leppida." Ütles ta, peatades kelnerit. "See võtab ainult minutikese, ja ma luban, te ei pea nüüd siis maksma.."Lausus kelner, võttis pitsa ja dieetpepsi ning lahkus lauastnumber 4. Theresa jäi ootama, ta uuris restorani külastajaid.Ta lootis, et tal on võimlik ka kellegiga rääkida.
Tagasi üles Go down
Theresa Michelle McCartey

Theresa Michelle McCartey


Postituste arv : 49
Join date : 13/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Tess
Vanus: 18
Perekonnaseis: Vallaline

Lauas number neli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lauas number neli.   Lauas number neli. I_icon_minitimePüh 14 Märts 2010 - 12:47

just, nagu kelner lubas, oli ta minuti pärast õigete asjadega platsis. Theresa oli just vaadanud busside ajakava, ning tuli välja, et tal on nüüd üpris kiire. Ta sõi pool pitsat ning palus teise poole panna kaasa, ta ostis ka pudeli vett ja jooksis kohvikust välja.
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Lauas number neli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lauas number neli.   Lauas number neli. I_icon_minitimeNelj 18 Märts 2010 - 11:36

Janeli astus restorani uksest sisse, ning põrkas peaaegu kokku jooksva naisega, kellel oli kaasas laps. " Mh." pobises Jann ja istus lauda. Kelner tuli peagi, kuid kuna laual oli juba menüü astus ka varsti eemale. Janeli sirvis menüüd. "Supid..Pirtsad... Praed!" pomises ta endamisi. Kelner tuli peale kutsumist tagasi. " Palun mulle keskmine seapraad keedukartulite ja... Valge kastmega!" sõnas Janeli. Mõnus, kodune toit toodi varsti lauda ning ta asus sööma. Pärast maksmist võttis ta oma koti, mille oli pannud toolile ning astus rahulikult uksest välja.
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Lauas number neli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lauas number neli.   Lauas number neli. I_icon_minitimeNelj 18 Märts 2010 - 19:47

OT:kas võin liituda?

Maddy jalutas linnas.Ta läks restoraani.Ta märkas tütarlast lauas number neli.Maddy ohkas ning võttis menüü ning istus kolmandasse lauda.Ta tellis kartulisalati ning kokteili.Ta vaatas aknast välja.Tema ellu oli vaja kedagi.Kas või mitte meest vaid parimat sõpra...Mady pöörus tagasi ning nägi et kelner on tema laua juures ning pani söögi maddy lauale ning maddy hakkas sööma.
Tagasi üles Go down
Janeli Greashold
Moderaator
Janeli Greashold


Postituste arv : 115
Join date : 27/02/2010
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tegelase leht
Hüüdnimi: Jann
Vanus: 19
Perekonnaseis: vallaline

Lauas number neli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lauas number neli.   Lauas number neli. I_icon_minitimeReede 19 Märts 2010 - 12:44

OT: Kõik läksid ära juba, mida sa ikka enam, liitud ;d
Tagasi üles Go down
Maddy-Lisell Smith

Maddy-Lisell Smith


Postituste arv : 157
Join date : 25/02/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Lissu
Vanus: 35
Perekonnaseis: Lahutatud,1 tütar.

Lauas number neli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lauas number neli.   Lauas number neli. I_icon_minitimeReede 19 Märts 2010 - 16:45

OT:oih.
Tagasi üles Go down
Ginger D. DeLore

Ginger D. DeLore


Postituste arv : 21
Join date : 15/03/2010

Tegelase leht
Hüüdnimi: Gin
Vanus: 19
Perekonnaseis: Vallaline. Ei otsi hetkel ka kedagi.

Lauas number neli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lauas number neli.   Lauas number neli. I_icon_minitimeEsm 29 Märts 2010 - 19:04

Ginger sisenes restorani, vaatas hetkeks ringi. Ta silmas üht vaba kohta ning otsustas seal istet võtta. Ta asetas oma koti enda kõrvale toolile ning jäi ootama kelnerit. Õnneks ei pidanud ta kaua ootama, sest peagi tuli mees koos menüüga ja ulatas selle Gin'ile. Tüdruk uuris hetke toidu valikut ning kui ta oli otsuse teinud, ulatas ta menüü tagasi ja ütles täpselt, mida soovib:''Palun mulle üks singipitsa ja sidrunivesi.'' Kelner noogutas arusaadavalt ning sammus minema. Gin toetas ennast tooli seljatoele ning jäi oma tellimusi ootama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lauas number neli. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lauas number neli.   Lauas number neli. I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lauas number neli.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Life in Los Angeles :: Los Angeles :: Restoran/Kohvik-
Hüppa: